CMF6030R000JKEA
MFR.Part #
CMF6030R000JKEA
JLCPCB Part #
C1770290
Description
-55℃~+175℃ 1W 30Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS