CMF60300R40CHEK
MFR.Part #
CMF60300R40CHEK
JLCPCB Part #
C1401456
Description
-55℃~+175℃ 1W 300.4Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS