CMF60600R00CHEK
MFR.Part #
CMF60600R00CHEK
JLCPCB Part #
C1401442
Description
-55℃~+175℃ 1W 600Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS