CMF602K1500FHRE
MFR.Part #
CMF602K1500FHRE
JLCPCB Part #
C1773415
Description
-55℃~+175℃ 1W 2.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors