CMF6037K500BHBF
MFR.Part #
CMF6037K500BHBF
JLCPCB Part #
C1402162
Description
-55℃~+175℃ 1W 37.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors