CMF6028K000FKRE70
MFR.Part #
CMF6028K000FKRE70
JLCPCB Part #
C1773483
Description
-55℃~+175℃ 1W 28kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors