RNC60H9881DSRE7
MFR.Part #
RNC60H9881DSRE7
JLCPCB Part #
C3439387
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors