CMF6027R700BHBF
MFR.Part #
CMF6027R700BHBF
JLCPCB Part #
C1422889
Description
-55℃~+175℃ 1W 27.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors