CMF6025R500FHBF
MFR.Part #
CMF6025R500FHBF
JLCPCB Part #
C1432530
Description
-55℃~+175℃ 1W 25.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors