CMF6025R000FKEB64
MFR.Part #
CMF6025R000FKEB64
JLCPCB Part #
C3567156
Description
-55℃~+175℃ 1W 25Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS