CMF6035K700FKRE70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF6035K700FKRE70
JLCPCB Part #
C1775922
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 35.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors