V15PM6HM3/H
MFR.Part #
V15PM6HM3/H
JLCPCB Part #
C3757327
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.2mA@60V 15A 220A 60V 640mV@15A TO-277A Schottky Diodes ROHS