CMF6020K000FKRE
MFR.Part #
CMF6020K000FKRE
JLCPCB Part #
C1771781
Description
-55℃~+175℃ 1W 20kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors