CMF60204K80BEBF
MFR.Part #
CMF60204K80BEBF
JLCPCB Part #
C1405243
Description
-55℃~+175℃ 1W 204.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors