SMA6J26A-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6J26A-M3/61
JLCPCB Part #
C1980181
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 26V 31.9V 47.9V 4kW@8/20us 75A@8/20us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS