CMF60162R00FKEK
MFR.Part #
CMF60162R00FKEK
JLCPCB Part #
C1421005
Description
-55℃~+175℃ 162Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS