CMF60162R00CEEA
MFR.Part #
CMF60162R00CEEA
JLCPCB Part #
C3418810
Description
-55℃~+175℃ 162Ω 1W Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS