CMF6011K500FKR670
MFR.Part #
CMF6011K500FKR670
JLCPCB Part #
C1774240
Description
-55℃~+175℃ 11.5kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors