CMF6011K000CER6
MFR.Part #
CMF6011K000CER6
JLCPCB Part #
C1796060
Description
-55℃~+175℃ 11kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors