CMF6010K000GHBF
MFR.Part #
CMF6010K000GHBF
JLCPCB Part #
C1421541
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 1W Metal Film Resistor ±2% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors