CMF60100K00JKEK
MFR.Part #
CMF60100K00JKEK
JLCPCB Part #
C1421879
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS