CMF559K7600BERE
MFR.Part #
CMF559K7600BERE
JLCPCB Part #
C3475793
Description
-55℃~+175℃ 500mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors