P0805Y1051BNT
MFR.Part #
P0805Y1051BNT
JLCPCB Part #
C4103362
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS