BFC238324134
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238324134
JLCPCB Part #
C3780865
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 130nF 220V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS