CMF5592R000DHBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF5592R000DHBF
JLCPCB Part #
C1420953
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 500mW 92Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors