CMF55887R00DHR6
MFR.Part #
CMF55887R00DHR6
JLCPCB Part #
C1779653
Description
-55℃~+175℃ 500mW 887Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors