CMF55850R00FKEK
MFR.Part #
CMF55850R00FKEK
JLCPCB Part #
C1419112
Description
-55℃~+175℃ 500mW 850Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS