CMF5582K500BEBF
MFR.Part #
CMF5582K500BEBF
JLCPCB Part #
C3448951
Description
-55℃~+175℃ 500mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors