CMF55806K00FHBF
MFR.Part #
CMF55806K00FHBF
JLCPCB Part #
C1422795
Description
-55℃~+175℃ 500mW 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors