CMF55806K00DHBF
MFR.Part #
CMF55806K00DHBF
JLCPCB Part #
C1422786
Description
-55℃~+175℃ 500mW 806kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors