CMF557K8700FHBF
MFR.Part #
CMF557K8700FHBF
JLCPCB Part #
C1421590
Description
-55℃~+175℃ 500mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors