RN55C3920FR36
MFR.Part #
RN55C3920FR36
JLCPCB Part #
C1771858
Description
-65℃~+175℃ 125mW 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors