CMF55787K00BHR6
MFR.Part #
CMF55787K00BHR6
JLCPCB Part #
C1783156
Description
-55℃~+175℃ 500mW 787kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors