CMF55350R00FEBF
MFR.Part #
CMF55350R00FEBF
JLCPCB Part #
C1400472
Description
-55℃~+175℃ 350Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors