CMF556K8000JKEK
MFR.Part #
CMF556K8000JKEK
JLCPCB Part #
C3394710
Description
-55℃~+175℃ 500mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS