CMF551K8000JKEK
MFR.Part #
CMF551K8000JKEK
JLCPCB Part #
C3517545
Description
-55℃~+175℃ 1.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS