CMF5567R300FHBF
MFR.Part #
CMF5567R300FHBF
JLCPCB Part #
C1396663
Description
-55℃~+175℃ 500mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors