CMF5562R350BEBF
MFR.Part #
CMF5562R350BEBF
JLCPCB Part #
C1404149
Description
-55℃~+175℃ 500mW 62.35Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors