RNC50J2772BSRE8
MFR.Part #
RNC50J2772BSRE8
JLCPCB Part #
C6277350
Description
-65℃~+175℃ 100mW 27.7kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors