CMF555R0000FKEK39
MFR.Part #
CMF555R0000FKEK39
JLCPCB Part #
C1408478
Description
-55℃~+175℃ 500mW 5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS