CMF555K9400BHEK
MFR.Part #
CMF555K9400BHEK
JLCPCB Part #
C1419149
Description
-55℃~+175℃ 5.94kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS