CMF555K1100FKEB
MFR.Part #
CMF555K1100FKEB
JLCPCB Part #
C3364925
Description
-55℃~+175℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS