VY1681K31Y5UQ63V0
MFR.Part #
VY1681K31Y5UQ63V0
JLCPCB Part #
C1627257
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 680pF 760V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS