CMF555K1100BERE70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF555K1100BERE70
JLCPCB Part #
C3357688
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors