CMF5511K100BERE70
MFR.Part #
CMF5511K100BERE70
JLCPCB Part #
C1789884
Description
-55℃~+175℃ 11.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors