CMF55590R00BERE
MFR.Part #
CMF55590R00BERE
JLCPCB Part #
C3489545
Description
-55℃~+175℃ 500mW 590Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors