Y0096613R833A9L
MFR.Part #
Y0096613R833A9L
JLCPCB Part #
C1468432
Description
-55℃~+125℃ 200mW 613.833Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS