CMF5551R000JKR639
MFR.Part #
CMF5551R000JKR639
JLCPCB Part #
C3458709
Description
-55℃~+175℃ 500mW 51Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors