CMF5549K900BEEB70
MFR.Part #
CMF5549K900BEEB70
JLCPCB Part #
C1796089
Description
-55℃~+175℃ 49.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS