CMF5546K400FKEK
MFR.Part #
CMF5546K400FKEK
JLCPCB Part #
C1422285
Description
-55℃~+175℃ 46.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS